फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

नवौं पेरिसको चिनियाँ चलचित्र महोत्सवको पुरस्कार वितरण समारोह पेरिसमा

(GMT+08:00) 2015-10-28 14:41:12

         आदर्णीय श्रोता यो चिनियाँ अन्तर्राष्ट्रिय रेडियोको नेपाली सेवा हो। प्रत्येक शुक्रबार प्रसारण हुने नियमित कार्यक्रम आँखीझ्यालमा म संचालिका सरलाको नमस्कार। आजको कार्यक्रममा म फ्रान्सको पेरिसमा आयोजित चिनियाँ चलचित्र महोत्सवका बारेमा केही सामग्री प्रस्तुत गर्दैछु।

          नवौं पेरिसको चिनियाँ चलचित्र महोत्सवको पुरस्कार वितरण समारोह पेरिसको शहरी सिटी हलमा भव्य रुपमा आयोजित भएको छ। युरोपको सबैभन्दा ठूलो मात्राको चलचित्र महोत्सवको हैसियतले यस पटक चिनियाँ चलचित्र महोत्सवमा सरकारका धेरै प्रतिनिधि, चीन र फ्रान्सका चलचित्र निर्माता आदि धेरै अतिथिहरुले यस महोत्सवमा सहभागिता रहेको थियो। समारोहमा उत्कृष्ट चलचित्र निर्मातालाई दशौं पुरस्कार वितरण गरिएको छ। त्यसपछि उत्कृष्ट अभिनय पनि प्रस्तुत गरिएको छ। अब फ्रान्सस्थित चिनियाँ अन्तर्राष्ट्रिय रेडियोका स्थानीय पत्रकारले तयार पारेको एक रिपोर्ट सुन्नुहोस्।


1 2 3 4 5 6 7
जानकारी तथा लेखहरु