फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको 19औं महाधिवेशन सफलताका साथ आयोजना हुनेमा चिनियाँ प्रवासी र चिनियाँ मूलका विदेशीहरु ढुक्क

(GMT+08:00) 2017-10-12 18:29:41

विगत पाँच वर्षभित्र चीनको आर्थिक क्षेत्रको द्रुत गतिले विकास भएको छ। लगानी अवसर धेरै भन्दा धेरै सिर्जना भएका छन् भने विकासको वातावरण पनि झनै खुला भएको छ र धेरै चिनियाँ प्रवासी र चिनियाँ मूलका विदेशीहरुले चीनमा लगानीको इच्छा राखेका छन्। निकट भविष्यमा आयोजना हुनलागेको चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको 19औं महाधिवेशन यस वर्षको चीनको सबैभन्दा महत्वपूर्ण राजनैतिक घटना हो। चिनियाँ प्रवासी र चिनियाँ मूलका विदेशीहरुले 19औं महाधिवेशनको सफलताको कामना गर्नुका साथै उत्सुक रहेको र सफलताका साथ आयोजना हुनेमा ढुक्क रहेको बताएका छन्।

इटाली चिनियाँ वाणिज्य च्याम्बरका प्रमुख छङ चङ सीले अठारौं महाधिवेशन देखि धेरै चिनियाँ प्रवासी र चिनियाँ मूलका विदेशीहरु चीनमा फर्केर लगानी गरेको तथा चीन सरकारले उनीहरुलाई धेरै राम्रो नीति प्रस्तुत गरेको बताउनुभएको छ। साथै उहाँले 19औं महाधिवेशनको पूर्ण सफलताको कामना गर्नुभएको छ।

जानकारी तथा लेखहरु