फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

चिनियाँ राष्ट्राध्यक्ष सीद्वारा नेपालकी नवनिर्वाचित राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई बधाई सन्देश

(GMT+08:00) 2018-03-14 20:29:40

चीनका राष्ट्राध्यक्ष सी चिन फिङले आज मार्च चौध तारिख नेपालकी नवनिर्वाचित राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई बधाई सन्देश पठाउनु भएको छ।

बधाई सन्देशमा राष्ट्राध्यक्ष सीले चीन र नेपाल घनिष्ठ छिमेकी मुलुक रहेको उल्लेख गर्दै नेपाली जनताले स्वतन्त्र रुपमा सामाजिक व्यवस्था र विकासको बाटो छान्न कुरालाई चीनले सधैं नै सम्मान गरेको र समर्थन गरेको उल्लेख गर्नु भएको छ। राष्ट्रतपि भण्डारी र नेपाल सरकारको नेतृत्वमा नेपालले अझै ठूलो उपलब्धि हासल गर्ने विश्वास आफूले लिएको पनि राष्ट्राध्यक्ष सीले व्यक्त गर्नुभएको छ। आफूले चीन र नेपालको सम्बन्धको विकासलाई उच्च महत्व दिएको बताउँदै भण्डारीसँग मिलेर चीन र नेपालको युगौं युगको मित्रताको चौतर्फी सहयोगात्मक साझेदारी सम्बन्धलाई नयाँ उचाइमा पुर्‍याउने आशा पनि राष्ट्राध्यक्ष सीले आफ्नो बधाई सन्देशमा व्यक्त गर्नु भएको छ।

जानकारी तथा लेखहरु