फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

अन्तर्राष्ट्रिय लागूपदार्थ विरूद्धको दिवस

(GMT+08:00) 2019-06-26 18:50:34

जुन २६ तारिख अन्तर्राष्ट्रिय लागूपदार्थ विरूद्धको दिवस हो। अहिलेसम्म यो दिवस मनाउन थालेको ३२ वर्ष भइसकेको छ। लागूपदार्थ विरूद्धको कार्य एउटा मुलुक शान्तिपूर्ण र सुदृढ हुनका लागि महत्वपूर्ण हुन्छ। संख्याअनुसार चीनमा लागूपदार्थ प्रयोगकर्ताको संख्या पहिलो पटक पहिलाको तुलनामा कम भएको देखिन्छ।

जुन २६ तारिख अन्तर्राष्ट्रिय लागूपदार्थ विरूद्धको दिवस हो। अहिलेसम्म यो दिवस मनाउन थालेको ३२ वर्ष भइसकेको छ। लागूपदार्थ विरूद्धको कार्य एउटा मुलुक शान्तिपूर्ण र सुदृढ हुनका लागि महत्वपूर्ण हुन्छ। संख्याअनुसार चीनमा लागूपदार्थ प्रयोगकर्ताको संख्या पहिलो पटक पहिलाको तुलनामा कम भएको देखिन्छ।

जुन २६ तारिख अन्तर्राष्ट्रिय लागूपदार्थ विरूद्धको दिवस हो। अहिलेसम्म यो दिवस मनाउन थालेको ३२ वर्ष भइसकेको छ। लागूपदार्थ विरूद्धको कार्य एउटा मुलुक शान्तिपूर्ण र सुदृढ हुनका लागि महत्वपूर्ण हुन्छ। संख्याअनुसार चीनमा लागूपदार्थ प्रयोगकर्ताको संख्या पहिलो पटक पहिलाको तुलनामा कम भएको देखिन्छ।

जानकारी तथा लेखहरु