फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

यस्तो अग्लो पहाडमा फोटो खिच्नसकिछ ?

(GMT+08:00) 2018-10-29 08:57:07

हिजो अक्टोबर २८ तारिखका दिन दुई जना चिनियाँ युवतीहरूले चीनको हुनान प्रान्तमा अवस्थित एउटा पहाडमा गई सुन्दर पोशाक लगाएर फोटो खिचाएका थिए। त्यहाँका स्थानीयलगायत पर्यटकहरूलाई यस्तो गतिविधि देखेर डर लागेको बताइएको छ।

हिजो अक्टोबर २८ तारिखका दिन दुई जना चिनियाँ युवतीहरूले चीनको हुनान प्रान्तमा अवस्थित एउटा पहाडमा गई सुन्दर पोशाक लगाएर फोटो खिचाएका थिए। त्यहाँका स्थानीयलगायत पर्यटकहरूलाई यस्तो गतिविधि देखेर डर लागेको बताइएको छ।

हिजो अक्टोबर २८ तारिखका दिन दुई जना चिनियाँ युवतीहरूले चीनको हुनान प्रान्तमा अवस्थित एउटा पहाडमा गई सुन्दर पोशाक लगाएर फोटो खिचाएका थिए। त्यहाँका स्थानीयलगायत पर्यटकहरूलाई यस्तो गतिविधि देखेर डर लागेको बताइएको छ।

जानकारी तथा लेखहरु