फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

सन् २०२० सगरमाथा उचाइ मापन टोलीको नाम सार्वजनिक

(GMT+08:00) 2020-05-19 14:13:43

मै १८ तारिख, सन् २०२० सगरमाथाको उचाइ मापन गर्ने पर्वतारोहण टोलीका प्रमुख छ रोले ६५०० मिटरको उचाइमा रहेको बेसक्याम्पबाट शिखर चढ्ने सदस्यहरूको नाम सूची सार्वजनिक गर्नुभएको छ। उहाँसमेतका जम्मा १२ जना पर्वतारोहीहरूले मै २२ तारिख सगरमाथाको सफल आरोहण गर्ने योजना बनाएको छ।

मै १८ तारिख, सन् २०२० सगरमाथाको उचाइ मापन गर्ने पर्वतारोहण टोलीका प्रमुख छ रोले ६५०० मिटरको उचाइमा रहेको बेसक्याम्पबाट शिखर चढ्ने सदस्यहरूको नाम सूची सार्वजनिक गर्नुभएको छ। उहाँसमेतका जम्मा १२ जना पर्वतारोहीहरूले मै २२ तारिख सगरमाथाको सफल आरोहण गर्ने योजना बनाएको छ।

मै १८ तारिख, सन् २०२० सगरमाथाको उचाइ मापन गर्ने पर्वतारोहण टोलीका प्रमुख छ रोले ६५०० मिटरको उचाइमा रहेको बेसक्याम्पबाट शिखर चढ्ने सदस्यहरूको नाम सूची सार्वजनिक गर्नुभएको छ। उहाँसमेतका जम्मा १२ जना पर्वतारोहीहरूले मै २२ तारिख सगरमाथाको सफल आरोहण गर्ने योजना बनाएको छ।

जानकारी तथा लेखहरु