फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

रूसद्वारा विश्वमा पहिलो कोभिड १९ भाइरसको खोप दर्ता

(GMT+08:00) 2020-08-12 10:02:32

रूसका राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनले अगष्ट ११ तारिख रूसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले पहिलो पटक स्वदेशमा अध्ययन तथा अनुसन्धान गरी कोभिड १९ भाइरसको खोप दर्ता गरेको बताएका छन्। साथै आफ्नो छोरीले सो खोप लिएपछि कुनै समस्या नदेखेको पनि उनले बताएका छन्।

रूसका राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनले अगष्ट ११ तारिख रूसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले पहिलो पटक स्वदेशमा अध्ययन तथा अनुसन्धान गरी कोभिड १९ भाइरसको खोप दर्ता गरेको बताएका छन्। साथै आफ्नो छोरीले सो खोप लिएपछि कुनै समस्या नदेखेको पनि उनले बताएका छन्।

रूसका राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनले अगष्ट ११ तारिख रूसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले पहिलो पटक स्वदेशमा अध्ययन तथा अनुसन्धान गरी कोभिड १९ भाइरसको खोप दर्ता गरेको बताएका छन्। साथै आफ्नो छोरीले सो खोप लिएपछि कुनै समस्या नदेखेको पनि उनले बताएका छन्।

जानकारी तथा लेखहरु