सीद्बारा औद्योगिक र आपूर्ति शृङ्खलाको लचिलोपन र स्थिरतासम्बन्धी अन्तर्राष्ट्रिय मञ्चलाई बधाई सन्देश
2022-09-19 18:00:19cri
Share with:

सेप्टेम्बर १९ तारिख चिनियाँ राष्ट्राध्यक्ष सी चिन फिङले औद्योगिक शृङ्खला र आपूर्ति शृङ्खलाको लचिलोपन र स्थिरतासम्बन्धी अन्तर्राष्ट्रिय मञ्चलाई बधाई सन्देश पठाउनुभयो।

राष्ट्राध्यक्ष सीले विश्वव्यापी औद्योगिक शृङ्खला र आपूर्ति शृङ्खलाको लचिलोपन र स्थायित्व कायम राख्नु विश्व अर्थतन्त्रको विकास र विश्वभरका जनताको साझा हित अनुरूप हुने महत्वपूर्ण ग्यारेन्टी भएको बताउनुभयो। सी चिन फिङले वैज्ञानिक र प्राविधिक क्रान्ति र औद्योगिक रूपान्तरणको नयाँ चरणका नयाँ अवसरहरूलाई सदुपयोग गर्न चीन अन्य देशहरूसँग मिलेर काम गर्न इच्छुक रहेको कुरामा जोड दिनुभयो। उहाँले संयुक्त रूपमा सुरक्षित, स्थिर, सहज र प्रभावकारी विश्वव्यापी औद्योगिक शृङ्खला आपूर्ति शृङ्खला प्रणाली निर्माण गर्न इच्छुक रहेको कुरामा जोड दिनुभयो। खुला र समावेशी, पारस्परिक रूपमा लाभदायक र जीत-विजयले विश्व अर्थतन्त्रको वृद्धि र सबै देशका जनताको कल्याणमा योगदान पुर्‍याउँछ।

औद्योगिक शृङ्खला र आपूर्ति शृङ्खलाको लचिलोपन र स्थिरतासम्बन्धी अन्तर्राष्ट्रिय मञ्च सेप्टेम्बर १९ तारखि च च्याङ प्रान्तको हाङ चौ शहरमा सुरु भएको छ।