चिनियाँ राष्ट्राध्यक्षद्वारा चीनको अन्तरिक्ष औद्योगिक समूहको "लुओयाङ युवा कमाण्डो" का सदस्यहरूलाई प्रोत्साहन
2022-11-14 09:54:51cri
Share with:

चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टी केन्द्रीय समितिका महासचिव, राष्ट्राध्यक्ष र केन्द्रीय सैन्य समितिका अध्यक्ष सी चिनफिङले नोभेम्बर १२ तारिख चीनको अन्तरिक्ष औद्योगिक समूहको "लुओयाङ युवा कमाण्डो" का सदस्यहरूलाई चित्रमार्फत् जवाफी पत्र पठाउँदै तिनीहरूलाई चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको २०औँ राष्ट्रिय कांग्रेसको भावनाको अध्ययन र अन्तरिक्ष क्षेत्रमा बलियो देश निर्माणमा योगदान गर्नका लागि प्रोत्साहन गर्नुभएको छ।

उहाँका अनुसार, चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको २०औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनको महान् सपनालाई वास्तविक रुपमा व्यवहारमा उतार्नका लागि सबै क्षेत्रका युवाहरूले आफ्नो कर्तव्य निभाउँदै अगाडि बढ्नुपर्छ। अन्तरिक्ष क्षेत्रका यी युवाहरुले उड्डयन प्रविधिको आत्मनिर्भरता र आत्मनिर्भरताको प्रवर्द्धनका लागि मिहिनेत गर्ने तथा सक्रिय भूमिका खेल्ने विश्वास लिनुपर्ने छ। जसबाट अन्तरिक्ष उद्योगको उच्च गुणस्तरीय विकासको प्रवर्द्धन गर्दै चौतर्फी रूपमा चिनियाँ राष्ट्रको महान कायाकल्पलाई चौतर्फी रूपमा प्रवर्द्धन गर्न सकिने छ।