चिनियाँ परराष्ट्र मन्त्रालय: चिनियाँ राष्ट्राध्यक्ष सी चिन फिङको आगामी रुसको राजकीय भ्रमण मित्रता, सहयोग र शान्तिको यात्रा
2023-03-17 17:19:25cri
Share with:

मार्च १७ तारिख चिनियाँ परराष्ट्र मन्त्रालयका प्रवक्ता वाङ वेन बिनले नियमित पत्रकार सम्मेलनको अध्यक्षता गर्नुभयो।

प्रवक्ता वाङले हालैका वर्षहरूमा चिनियाँ राष्ट्राध्यक्ष सी चिन फिङले रुसी राष्ट्रपति पुटिनसँग घनिष्ट सम्पर्क कायम राखेर दिगो, स्वस्थ र स्थिर विकासका लागि चीन र रुसबीचको व्यापक रणनीतिक साझेदारीको नयाँ युगको चित्रण गर्नुका साथै आपसी रणनीतिक पारस्परिक मार्गलाई सफलतापूर्वक प्रज्ज्वलित गरेको बताउनुभयो।

राष्ट्राध्यक्ष सी चिन फिङको आगामी रुसको राजकीय भ्रमण मित्रताको यात्रा हुने जसले चीन र रुसबीचको आपसी विश्वास र आपसी समझदारीलाई अझ गहिरो बनाउने भन्दै प्रवक्ता वाङले दुई पुस्तासम्मको मित्रताको राजनीतिक आधार र जनमत जग बलियो बनाउने बताउनुभयो।