सन् २०२४ सिएमजी वसन्त महोत्सव गाला शुभंकर आधिकारिक रूपमा अनावरण
2023-12-06 16:10:46cri
Share with:

डिसेम्बर ६ तारिख चाइना मिडिया ग्रुप अर्थात् सिएमजीको सन् २०२४ ड्र्यागन वसन्त महोत्सव गालाको शुभंकर छवि "लोङ(ड्र्यागन)छन छन" आधिकारिक रूपमा अनावरण गरियो।

 

चिनियाँ राष्ट्रको एक महत्वपूर्ण आध्यात्मिक प्रतीक र सांस्कृतिक प्रतीकको रूपमा ड्र्यागनको छवि हजारौं वर्षदेखि साहित्य, कला, लोककथा, वास्तुकला, कपडा र चित्रकला जस्ता विभिन्न क्षेत्रहरूमा देखा परेको छ। ड्र्यागन वसन्त महोत्सव गालाको सिएमजी-२०२४ को मस्कटको छविले शुभकामना, शान्ति र खुशीको सुन्दर अर्थ प्रस्तुत गर्दछ।

 

ड्र्यागन वसन्त महोत्सव गाला शुभंकरले चिनियाँ लामो समयदेखिको उत्कृष्ट परम्परागत संस्कृतिबाट डिजाइन प्रेरणा खोज्छ र वास्तविक जीवनबाट भावनात्मक अनुनाद तान्छ। यसले परम्परागत संस्कृतिमा राशि चक्र ड्र्यागनको अर्थ र सौन्दर्य मात्र समावेश गर्दैन, तर यो पनि नयाँ युगमा चिनियाँ जनताको उच्च-उत्साहित भावना प्रदर्शन गर्दछ।