चीनको पश्चिमी साँस्कृतिक यात्रा ज्ञान विज्ञान प्रतियोगितामा तृतीय श्रेणीको पुरस्कार प्राप्त विजेताहरुको नामावली (तेस्रो भाग)
पिय श्रोताहरु, नमस्कार।
चिनियाँ अन्तर्राष्ट्रिय रेडियोले 2003 अगष्टदेखि संञ्चालन गरेको चीनको पश्चिमी साँस्कृतिक यात्रा ज्ञान विज्ञान प्रतियोगिता सफलताका साथ हालै सम्पन्न भएको छ।
यो प्रतियोगितामा तपाईले सहभागी हुनुभई सि आर आईलाई सक्रिय समर्थन गर्नुभएकोमा हामी तपांईंप्रति आभार व्यक्त गर्दछौं। यस प्रतियोगितामा तपाईंले तृतीय श्रेणीको पुरस्कार प्राप्त गर्नुभएकोमा हाम्रो हार्दिक बधाई छ।
यसअघि झैं आगामी दिनमा पनि हामीसंग नियमित रुपमा पत्राचार गरी आफना सुझाव वा जिज्ञासा पठाउनुहुनेछ भन्ने विश्वास हामीले लिएका छौं।
चीनको पश्चिमी साँस्कृतिक यात्रा ज्ञान विज्ञान प्रतियोगिता तृतीय श्रेणीको पुरस्कार प्राप्त विजेताहरुको नामावली
मुस्कान रिमाल (इन्द्र)
बागेडाँडा-३ दुलेगौंडा तनहुं
श्री शिला सि आर आई ङोता क्लव
मेघराज भट्टराई
शनिश्चरे ३ मोरङ्ग
मोहन गौतम
लेताङ्ग गा वि स वार्ड नं २
मोरङ्ग कोशी
यम लिम्भू
धरान १५/५० भाबुमार्ग
सुनसरी
यशोधा भण्डारी
पोष्ट ब नँ - ०१८८८
काठमाण्डौ
यादव प्रसाद अधिकारी
सुनधारा सि आर आई क्लव
तोपगाछी ८ झापा
युक्त प्रसाद श्रेक्ष्ठ अक्षुमाली
कोहलपुर बजार ३
पिपलवोट बाँके भेरी
योगेन्द्र प्रसाद गुरागाईं
भिरगाउँ गा वि स ५ तिलेवारी
धनकुटा कोशी
रविन रसाइली
धरान ८/३४ सिद्बार्थ मार्ग
भोटेपुल, धरान सुनसरी
राधादेवी पौडेल
सि आर आई श्रोता कुँज
दुलेगौंडा ७, तनहुं
राजन वस्ताकोटी
आर एस सि आर आई श्रोता क्लव मिलिजुली चोक
जुटपानी २. सूर्यपुर चितवन
राम कृष्ण पुरी दोषी
रेडियो मैत्रीचोक ४
कुश्मा पर्वत
रामचन्द्र पौडेल
मानदेव युवा क्लव
चाँगुनारायण ३
भक्तपुर
रविन भण्डारी
पोष्ट बक्स नँ १०८८८
काठमाण्डौ
रविन शर्मा
जरायोटार ४ माङ्गदिङ्ग
भोजपुर कोशी
रमा शर्मा
ललितपुर उपमहानगर पालिका कार्यालय
पुल्चोक काठमाण्डौ
राम प्रसाद लम्साद
मैत्रिचोक - ४
कुश्मा बजार
रामवती तिमसीना
बयरवन ९ आइतवारे मोरङ्ग
रेडियो श्रोता क्लव बयरवन ८
राम बहादुर राई
जरायोटार ० सिम्टार
भोजपुर कोशी
रुद्रलाल तिमसीना
भूटानी शरणार्थी शिविर
शनिश्चरे
सेक्टर एफ /३ हट ३३
रुपिन्द्र प्रभावी कट्टु
समिभज्ञ्याङ्ग ५
लमजुङ्ग
लक्ष्मी पौडेल छुनुमुनी
निबुबाटार ९
मकवानपुर
लाल बहादुर तामाङ्ग
भूटानी शरणार्थी शिविर
शनिश्चरे मोरङ्ग
सुक्टर एच २ छाप्र ५४
लोकेन्द्र गिरी
विरेन्द्रनगर मुनिसिपलिटी
वार्ड नँ २ सुनसरी
शारदा भूजेल
जागरण सि आर आई श्रोता क्लब
चाँगुनारायण ३
भक्तपुर
शितलराज रेग्मी
काठमाण्डौ कहानगर पालिका
पुतली सडक
पो ब नँ १३३३७
शोभा भट्टराई
इटहरी नगरपालिका बार्ड नँ ४
सुनसरी
संतोष ढकाल
पो ब नँ ३७१
पोखरा
सतोष बाबु सुवेदी
प्रगति रेडियो श्रोता क्लवको शाखा क्लव
डेउढाकला ९ ककौरा
बर्दिया
संतोष भूजेल
चाँगुनारायण ३
चापाकवार भक्तपुर
संतोष रेग्मी
जरौपानी ४ झापा कोशी
बाल एक्चा श्रोता क्लव
सनुजा कटेल
कर्जुना श्रोता क्लव
इन्द्रपुर ७ कर्जुना
मोरङ्ग
समीर कुमार रेग्मी
काठमाण्डौ महानगरपालिका बालुवाटार
पो ब नँ १३३३७
सरस्वती पासवान
रामभवन सिरहा १
कोरस सि आर आई श्रोता क्लव
सरिता तिवारी
महिला श्रोता क्लव
कुश्मा ४ पर्वत
सरितादेवी मण्डल
मण्डल रेडियो श्रोता क्लव
हरैंचा मोरङ्ग
हुलाक हरैंचा५६६०४
सवम रती सुव्वा
भुटानी शरणार्थी शिविर
शनिश्चरे मोरङ्ग
सिता बानिया
उर्जा तथा वातावरणीय विकास संस्था
मैत्रीचोक बजार पर्वत धवलनगिरी
सुनित प्रधान
नँ ९. नापी गोशारा
विराटनगर मोरङ्ग
भूमि प्रशासन चौक
सहदेव कार्की
रामभवन सिरहा १
कोरस सि आर आई कलब
सानुबाबु लाकिछाने
बेलबारी ६ धरहरा कोरङ्ग
किरण सि बर आई श्रोता क्लव
सुवासना धिताल
रेडियो श्रोता क्लव
शिवालउ ४ कुश्मा पर्वत
साविता कार्की
टेक्निकल कम्प्यूटर इन्स्टिट्यूट
इटाहरी १ सुनसरी
सावित्री पौडेल
ढोरफिर्दी ७ तनहुं
घारी तालवुसी
मालेनगर
सुभद्रा राई
भीमेश्वर गा वि स वडा नँ ४
भोटेछाप सुर्कीट , सिन्धुली २
जनकपुर
सिरिमाया चोखाङ्ग राई
जरायोटार १ सिम्टार
भोजपुर कोशी
सीता मैनाली
कुरौन १ भैसाभारी मोरङ्ग
रेडियो श्रोता क्लव बयरबन ८
सुक माया लिम्बु
चारपाने ४ सोमबारे
झापा
हिम चुली युवा परिवार
सुधा चालिसे
लौकठ गा वि स हिरापुर ६
सर्लाही
सुनिलमणि पोखरेल
धराम १५/४७ दशरथपथ
सुनसरी
सुमन अधिकारी
मुस्कान रेडियो श्रोता क्लव
टंकीसिनबारी ३. विराटनगर
पुष्पलाल चोक मोरङ्ग
सुमित्रा बाग्ले
भूटानी शरणार्थी शिविर शनिश्चरे
सेक्टर जी/३—४३ कुलाङ्ग्री श्रोता क्लव
सुरस भट्टराई
इलाम हुलाक कार्यालय
इलाक झापा
सुशिला श्रेष्ठ
खैरनिटार स्याउली बजार ७
तनहुं गण्डकी
सुशिला अधिकारी
दमक १४
क्याम्पसमोड झापा
सुषमा श्रेष्ठ
श्री जन प्रभात सि आर आई श्रोता क्लव
सैनिक स्मारक ऐकेडेमी
सैनिक स्मारक स्थल पो ब नँ ८९७५
सोम भट्टराई
सगरमाथा बाल क्लव
शनिश्चरे सगरमाथाचोक
मोरङ्ग
हरि घिमिरे
लमजुङ
हिम राज राणाभार
पोखरा पो ब नँ ३७१
D. B Lama
p.o.Box 567
Al Qatip 31911
Saudi Arabia KSA
Hari Sapkota
P.O.Box 147
Sakaka Al-Jouf
KSA
Muhammad Tahir
CRI Listeners Club
Chungi No.6
Mailsi-61200
Pakistan
Ms. Sakirun Mitu
Friends' World DX Association
J-12 Seroil, Ghoramara
Rajshahi-6100
Bangladesh.
Shamsuddin Saqi "Adibi"
Radio List Club
Islampura-Mubarakpur
276404
Azamgarh (U.P), India
Nanda Kumar Shrestha
C.C.I Company
R.L.X Protect
Raslaffan Industrial City
Post Box 22194
New Camp
Doha
(समाप्त)
|