फन्ट डाउनलोड
सि.आर.आइको संक्षिप्त परिचयनेपाली सेवाको संक्षिप्त परिचयसम्पर्कका लागि

राष्ट्रिय श्रद्धान्जली कार्यक्रममा चिनियाँहरुद्बारा श्रद्धान्जली

(GMT+08:00) 2020-04-04 15:34:57

आज ४ तारिख सारा देशका विभिन्न जातीय जनताले नयाँ कोरोना भाइरसबाट गौरवपूर्ण मृत्युवरण गरेका शहीदहरू र जसबाट मृत्यु भएका सबै चिनियाँहरुप्रति गहिरो श्रद्धान्जली व्यक्त गर्नका लागि राष्ट्रिय श्रद्धान्जली कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ। विहान १० बजे हवाई रक्षाको 'अलार्म' बजाउनुका साथै चिनियाँ राष्ट्राध्यक्ष सी चिनफिङ ,कम्युनिष्ट पार्टी र राष्ट्रिय नेताहरुले चुङ नान हाइको ह्वाइ रुन थाङ अगाडि नयाँ कोरोना भाइरसबाट गौरवपूर्ण मृत्युवरण गरेका शहीदहरू र जसबाट मृत्यु भएका सबै चिनियाँहरुप्रति शोक मनाउन तीन मिनेट मौनधारण गर्नुभएको छ। यसका साथै चीनका विभिन्न स्थलमा चिनियाँहरुले पनि शोक मनाउन तीन मिनेट मौनधारण गरेका छन्।

जानकारी तथा लेखहरु